Контроль доступу

Контроль доступу та облік робочого часу забезпечує якісна СКУД. Трудову дисципліну, контроль і безпеку охоронних об’єктів, моніторинг і дистанційний пропускний режим.

Наші спеціалісти виконають монтаж та налаштують Вам систему контролю доступу, яку Ви оберете. Це може бути проста система пропуску за proximiti-карткою або система яка контролює час перебування працівників на робочому місці. Та відповідно нараховувати їм заробітню плату. Системи інтегруються з комп’ютерними мережами та системами відео нагляду. Також може бути зі СКУД інтегрований алкотестер.

Однією з основних завдань програми є облік робочого часу персоналу: можливість легко відстежувати відвідуваність, запізнення і ранні відходи. Такі комплекси дозволяють вести візуальну ідентифікацію та облік відвідувачів, моніторити і аналізувати переміщення користувачів по об’єкту з метою отримання статистики і побудови звітів. Зручний інтерфейс, широкий спектр різних звітів і ряд додаткових модулів дозволяють застосовувати це ПО в місцях, де необхідний облік відвідувачів (фітнес-клуби, готелі, ігрові кімнати, парковки, медустанови і т. д.)