Довільна дійсно сучасна технологія мало чим відрізняється від магіі.
Arthur C. Clarke

Побудова мереж

 

Кваліфікований та грамотний монтаж комп'ютерних мереж - це стабільна і безперервна робота вашого бізнесу, адже комп'ютерна мережа будь-якої фірми, підприємства чи приватної особи - це складна структура, від працездатності якої безпосередньо залежить стабільна й ефективна робота підрозділів компанії і всієї компанії в цілому. Якщо монтаж комп'ютерних мереж виконаний неякісно, у багатьох випадках це призводить до частих збоїв у роботі компанії.

Послуги

Монтаж СКМ (Структурована кабельна мережа)
Побудова мереж відеоспотсереження
Побудова мереж контролю доступу
Побудова локально-обчислювальних мереж
Побудова телефонних мереж
Побудова безпровідних мереж
Побудова корпоративних мереж
Системи конференц звязку
Міні АТС
IP телефонія

Монтаж комп'ютерних мереж співробітниками нашої компанії - це здача під ключ повнофункціональної комп'ютерної мережі, при цьому СКМ буде налаштована спеціально під специфіку кожного окремого підрозділу вашої фірми.

Замовнику передається вже протестоване обладнання, на якому налаштовано і встановлено все необхідне програмне забезпечення. Для підготовки проекту монтажу СКМ Замовник надає техзавдання, в якому вказує якісний план приміщень, в яких буде здійснюватися монтаж кабельних мереж з урахуванням кількості всіх робочих місць і поверхів. Також Замовнику необхідно вказати необхідну кількість портів з урахуванням збільшення їх у подальшому.

Все інше - турбота нашої компанії. Виконуючи монтаж СКМ, застосовується тільки високоякісне обладнання та прилади. Співробітники нашої компанії - досвідчені фахівці-професіонали, здатні максимально ефективно налаштувати все обладнання. Наша компанія здійснює монтаж СКМ навіть на найскладніших об'єктах.

Міні АТС

Завдяки досвідченим і кваліфікованим співробітникам, ми завжди гарантуємо   своєчасну і професійну установку і якісне програмування міні АТС під ваші потреби. При необхідності, ми підберемо будь-яке додаткове обладнання і проведемо всі необхідні роботи для телефонізації Вашого офісу.


Послуги, які ми надаємо по міні АТС
- Монтаж СКМ
- Рішення по зменшенню витрат на переговори міжміські, міжнародні.
- Об'єднання міні АТС в єдину мережу, які можуть знаходитись в різних населених пунктах чи частинах міста.
- Підбір оптимальної конфігурації міні АТС під потреби клієнта
- Продаж додаткового обладнання для міні АТС.

IP телефонія

IP-телефонія - це  технологія, яка включає в себе технології   доступу в інтернет та телефонію , дозволяючи вам використовувати ці послуги одночасно.

Переваги IP-телефонії:
- Можливість підключити телефонний міський  номер, маючи доступ до мережі Інтернет
- Можливість дзвонити, не відриваючись від роботи на комп'ютері.
- Великий вибір  додаткових послуг.

 

Наші Клієнти

  • d-l.jpg
  • fantom.jpg
  • fdk.jpg
  • grcentr.jpg
  • lclogo.jpg
  • mislogo.jpg
  • pogon.jpg
  • tavor.jpg
  • taxibr.jpg